KONTAKT

INTERIÉROVÝ DIZAJN

BYTOVÝ DIZAJN

NÁVRH INTERIÉRU

Bytový architekt

 

Ateliér Dizajne sa zaoberá návrhom interiérov už od roku 2007. Ateliér založil Mgr.art. Roman Ficek po skončení Vysokej školy výtvarných umení v Bratislave. Prvé roky pôsobil v ateliéri sám a postupne sa pridávali do tímu ďalší dizajnéri a architekti. V tvorbe interiérového dizajnu sa zaoberáme návrhmi obytných a komerčných priestorov. Najväčší podiel našej práce tvoria hlavne návrhy interiérov obytných priestorov, ktoré riešime od projektu až po realizáciu. Na základe niekoľkoročných skúsenosti vieme interiér zrealizovať presne podľa návrhu. Realizáciu si presne naplánujeme aby plynulo prebiehali jednotlivé realizačné časti od stavebných úprav, výroby nábytku na mieru, výber nábytku a doplnkov z obchodov.

Bytový architekt

Bytový architekt Mgr.art. Roman Ficek

 

Mgr.art. Roman Ficek vyštudoval odbor priemyselného dizajnu na Vysokej škole výtvarných umení v Bratislave. V treťom ročníku bakalárskeho štúdia absolvoval stáž na University of Plymouth v Exeteri / Anglicko /, ateliér produktového dizajnu. Po ukončení bakalárskeho štúdia pokračoval ďalej v dvojročnom Magisterskom štúdiu, ktoré úspešne ukončil v roku 2007. Počas štúdia sa zúčastnil viacerých dizajnových súťaží a výstav s mnohými úspechmi a oceneniami.

Najnovšie návrhy interiérov

 

Návrh bytu Žilina
Interiérový návrh chata Vrátna Návrh interiéru detskej izby

V skratke o nás

 

Ateliér Dizajne založil v roku 2007 Roman Ficek po ukončení štúdia na Vysokej škole výtvarných umení v Bratislave. Ateliér Dizajne sa zaoberá návrhom interiérov, exteriérov, nábytku a produktov. Poskytujeme komplexné služby

od návrhu interiéru po jeho realizáciu. Naše návrhy sú ucelené myšlienky, ktoré prepoja celý interiér do harmonického celku.

 

Kontakt

 

Mgr.art. Roman Ficek

 

e: info@dizajne.sk

t: 0907 657 219

 

KONTAKTNÝ FORMULÁR

Copyright © 2007-2017 Ateliér Dizajne - Návrh a realizácia interiérov