KONTAKT

INTERIÉROVÝ DIZAJN

BYTOVÝ DIZAJN

NÁVRH INTERIÉRU

 

Miesto:

Riešená plocha:

Miestností:

Typ projektu:

Termín:

Žilina - Rosina

61m2

3

Štúdia

11 / 2015

Interiérový design Žilina - Rosina II

Interiérový design Žilina-Rosina II

Otvorený priestor kuchyne a obývačky sme navrhli ako jeden celok vďaka nábytku na mieru a použitých materiálov. Minimalistická sivobiela farebnosť, používanie lesklých a matných materiálov dodávajú interiéru cool vzhľad. Textil na nábytku a doplnkoch svojim mäkkým vzhľadom kontrastujú a zároveň zútulnia interiér. Priestor obývačky a kuchyne je dostatočne presvetlený denným svetlom cez veľké hliníkové okná. Do krbu sa prikladá zo zadu z technickej miestnosti, čo zamedzí tvorbe nečistôt z dreva a dymu v interiéry. Drevo v nike slúži len ako dekorácia. Luxusne veľká a luxusne vyzerajúca kúpeľňa v teplých hnedých odtieňoch sa nachádza na poschodí rodinného domu. Kúpeľne v rodinných domoch obyčajne disponujú  s väčším priestorom, kde sa dizajn a funkcia navzájom dopĺňajú.

 

V tomto projekte sme navrhovali prepojený interiér kuchyne s obývačkou s rozlohou 47m2 a kúpeľňu 14m2. Presvetlený,  vzdušný priestor spĺňa všetky funkčné požiadavky. Minimalistická farebnosť interiéru dovoľuje obyvateľom farebné obmeny interiéru.

 

 

Najnovšie návrhy interiérov

 

Návrh bytu Žilina
Interiérový návrh chata Vrátna Návrh interiéru detskej izby

V skratke o nás

 

Ateliér Dizajne založil v roku 2007 Roman Ficek po ukončení štúdia na Vysokej škole výtvarných umení v Bratislave. Ateliér Dizajne sa zaoberá návrhom interiérov, exteriérov, nábytku a produktov. Poskytujeme komplexné služby

od návrhu interiéru po jeho realizáciu. Naše návrhy sú ucelené myšlienky, ktoré prepoja celý interiér do harmonického celku.

 

Kontakt

 

Mgr.art. Roman Ficek

 

e: info@dizajne.sk

t: 0907 657 219

 

KONTAKTNÝ FORMULÁR

Copyright © 2007-2018 Ateliér Dizajne - Návrh a realizácia interiérov